Paperback-Sikmo-07

LUBOMÍR KIRMAN

SKOK DO TMY

Fascinující pojednání o niterné touze nikdy se nevzdat. Příběh outsidera, který se rozhodl využít svou poslední šanci a pochopit, pro jakou cestu byl předurčen.
 

Tibor je na dně. Každé jeho rozhodnutí ho vede ke stále větší katastrofě, až do bodu, kdy se rozhodne ukončit svůj život. Shodou okolností mu jeho čin překazí Kristýna, která je jeho přesným opakem.

Postupně mu začne vysvětlovat, proč žije život, jaký žije. Ukáže mu principy sebehodnoty, víry, a především odpovědnosti za každý krok, který Tibor v životě činí. Především mu však pomůže najít jeho potenciál a naučí ho, jak tento potenciál rozvíjet. Tibor začne posouvat hranice toho, co si myslí, že je v jeho životě možné.

Příběh o odvaze, touze a životní síle, který může inspirovat každého, kdo chce v životě něco změnit.

O čem kniha je

Kniha pojednává o přelomovém životním období hrdiny Tibora. Je to pouhý rok života, na jehož začátku stojí člověk, který o sobě pochybuje naprosto ve všem. Jediné řešení všech svých selhání vidí v sebevraždě. Osud mu pošle do cesty Kristýnu. Tibor pod někdy velmi nemilosrdným vedením Kristýny začne měnit postoje k životu. Od strachu, nedůvěry a téměř žádné sebehodnoty k uvědomování si svého vlastního potenciálu. Změnou myšlení postupně dojde k tomu, co jsou jeho největší přednosti a jaké je jeho poslání, které mu dává smysl života. Na konci je z Tibora člověk plný vděčnosti, který již nevidí svět plný zloby a utrpení, ale svět plný příležitostí a radosti. Kniha je jedinečná silným příběhem plným emocí, touhy, a nakonec i lásky. Nejdůležitější je ovšem její poselství o nezdolné víře a odhodlání vstát ze dna, kvůli kterému rozhodně stojí za to si ji přečíst.

KDO JSEM JÁ

Jsem lektor, výtvarník, hudebník, rodič a manžel na plný úvazek. Mým zájmem je osobní a duchovní rozvoj. Snažím se lidem ukázat, že programy, které je omezují v životě, je možné nahradit jinými. Takovými, které nás nebrzdí, ale přispívají k tomu, abychom se mohli rozlétnout s důvěrou, že je pro nás vždy připraveno to nejlepší.

PRO KOHO JE KNIHA URČENA

Pro všechny, kteří hledají inspiraci ke změně ve svém vlastním životě. Aby pochopili, že pokud nezačnou aktivně řídit směr, kterým chtějí jít, jejich život bude vždy řídit někdo jiný. Kniha je pro ty, kteří jsou ochotni v sobě najít odvahu a převzít odpovědnost za to, jaký život si vytváří. A také pro ty, kteří hledají odpověď na otázku, jestli existuje nějaká vyšší inteligence. Inteligence vesmíru, která otevírá dveře a ukazuje cestu těm, co nalezli své pravé poslání.

PROČ JSEM KNIHU NAPSAL

Jako inspiraci po lidi, které potkávám při práci. Ale nejen pro ně. Je pro všechny, kteří se pokoušejí jít za lepším životem, než jaký žijí dosud. Může pro ně být vodítkem, aby si začali uvědomovat, kde jsou a kam se chtějí dostat. V knize se snažím co nejsrozumitelnějším způsobem vysvětlit, že při pochopení principů, na kterých je proces proměny založen, nezůstanou sami. Že existují mocné síly, které je vždy zavedou ve správný čas na správné místo.

KUPTE TIŠTĚNOU KNIHU U POINTY

Kniha SKOK DO TMY je v prodeji na eshopu nakladatelství Pointa
a u všech dobrých knihkupců…

RECENZE

Milan Gelnar

Kniha je z mého pohledu vynikající a pokud bych ji měl k něčemu z toho co už jsem četl přirovnat, tak bych řekl, že je to takový současný Alchymista – což je světový bestseller Paola Coelha (toho miluji). Knihou Skok do tmy jsem byl uchvácen a ač by se dala přečíst jedním dechem, šetřil jsem si ji a konzumoval jako největší lahůdku, po kapkách. Každému bych doporučil, ať se nechá příběhem inspirovat. Řekl bych, že se v něm pozná mnohý z nás, co putujeme tímto duálním světem a hledáme své naplnění a štěstí.

Číst více…

Milan Gelnar
astrolog

Jiří Lexa

Kniha mě zaujala svojí čtivostí a především svým tématem. Autor nádherně ztvárnil postavu Tibora, který svůj život doslova promarnil, než došlo k osudnému setkání s Kristýnou. Na jeho příběhu krásně ukazuje, jak synchronicita dokáže ovlivnit lidský život, aniž bychom si to přáli či do něj jinak intervenovali. Knihu by si měl přečíst každý, kdo hledá sám sebe, neboť díky ní velmi jednoduše pochopí, jak může život fungovat každému z nás, pokud se rozhodne opustit svoji komfortní, tedy stereotypní zónu.

Číst více…

Jiří Lexa
konzultant, zakladatel Kvantové cesty

Marek Ščotka

Kniha mě zaujala skvělým prokreslením vnitřních světů a myšlenkových pochodů jednotlivých postav, ze kterého lze konstatovat, že něčím podobným si v životě projde velká většina z nás. Četl jsem ji doslova jedním dechem. Autor v ní velmi výstižně zachycuje příběh hluboké vnitřní proměny hlavního hrdiny Tibora. Kniha mě zaujala také autorským stylem: připomíná mi v mnohém styl celosvětově známého Dana Browna, jednoho z mých nejoblíbenějších spisovatelů v posledních letech.

Číst více…

Marek Ščotka
lektor, kouč a terapeut

Zuzana Larišová

Myslím, že v příběhu se najde každý čtenář. Ruku na srdce, kdo z nás nikdy nezapochyboval o životě, který žije… Naše životní rozhodnutí s postupem času dostávají jiný nádech a mění barvu. Z růžové se pomalu stává šedá a je těžké vidět její dřívější jas. Naše neochvěná přesvědčení a názory se pod tíhou prožitych situací otřásají v základech. Všem doporučuji se na cestu s Tiborem a Kristýnou vydat – ukážou vám cestu i z vašeho šera. Děkuji Lubošovi Kirmanovi za napsání této knihy, která mě donutila přemýšlet.

Zuzana Larišová
designérka

REFERENCE

NAPSALI O NÁS...

„Náš život je odrazem toho, co si myslíme, že je v něm možné“ říká autor knihy SKOK DO TMY Luboš Kirman

Rozhovor v magazínu na www.eprogram.cz
28. 2. 2020

KONTAKT

+420 605 810 342

Lubomír Kirman

hudbomil@seznam.cz

© 2020 Lubomír Kirman
Vytvořeno Christoph Media Company